Polityka rachunkowości

Wzorcowa polityka rachunkowości

Zgodnie z wymaganiami Ustawy o Rachunkowości polityka rachunkowości jest jednym z dokumentów, które należy obowiązkowo posiadać. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów dodaliśmy do oferty pomoc w opracowaniu wzrocowej polityki rachunkowości.

Do każdego abonamentu otrzymujecie Państwo wzorcowy dokument oraz odpowiednie uchwały, która pozwalają na opracowanie w krótkim czasie własnej polityki rachunkowości.

Pozycja ta uzupełniła naszą bibliotekę mKsięgowej, którą otrzymuje każda osoba rejestrująca się w programie

Polityka rachunkowości - nowy ebook

polityka rachunkowości

Jednym z istotnych wyzwań, jakie stają przed przedsiębiorcami zakładającymi spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jest stworzenie polityki rachunkowości dla spółki. Podobne wyzwanie stoi przed osobami zakładającymi stowarzyszenie lub fundację.

Przygotowaliśmy ebook zawierający kilkadziesiąt stron, który punkt po punkcie wyjaśnia podstawowe zasady polityki rachunkowości, które należy ująć w w dokumencie.