miniBilans

miniBilans to abonament na dostęp do programu księgowego online  przystosowany do obsługi stowarzyszeń i fundacji. W programie można automatycznie księgować wpłaty okresowych (składki, czesne, itp.), rozliczać wpłaty za składki członkowskie, a także generować sprawozdania niezbędne przy prowadzeniu NGO.

Moduły dostępne w tym abonamencie, to:

księgowość online Księgowość   księgowanie wyciagow bankowych Banki i Kasy   faktura elektroniczna E-faktura, e-rachunek

zakupy online Moduł Zakupów   raporty księgowe online Raporty i zestawienia   Ustawienia programu księgowego Zabezpieczenia programu

demo księgowości online dla stowarzyszeń i fundacji

Abonament zawiera:

• codzienną kopię zapasową danych
  • wzorcowy plan kont stowarzyszenia lub fundacji
  • wsparcie techniczne użytkowników za pomocą email
  • uaktualnienia systemu wynikające ze zmian prawnych oraz rozwoju funkcjonalności.

Abonament może być w przyszłości zmieniony na mBilans lub maxBilans.

Dla nowych użytkowników oferujemy miesiąc korzystania z systemu nieodpłatnie.

Zapraszamy do rejestracji w celu uzyskania bezpłatnego dostępu do programu na okres 1 miesiąca. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.

Ceny po okresie promocyjnym rozpoczynają się od 31  netto.