Opinie naszych klientów

Opinia na temat programu księgowego mKsiegowa.pl
Exactive Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy użytkownikiem mKsiegowa od kliku miesięcy. Funkcjonalności programu są na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie na bieżąco wdrażane są też kolejne udogodnienia. Panel jest niezwykle przejrzysty, intuicyjny i łatwy w obsłudze, a dostęp z poziomu przeglądarki internetowej sprawia, że do pracy potrzebujemy jedynie komputera i łącza internetowego. Firma niezwykle liczy się z opinią klienta, korzysta z naszych doświadczeń i spostrzeżeń po to, by udoskonalać i optymalizować swój produkt. Podejście customer-oriented na każdym etapie współpracy. Na szczególną uwagę zasługuje także doskonała komunikacja z Zespołem programu mKsięgowa. W każdym momencie możemy liczyć nie tylko na pomoc techniczną, ale także na wsparcie od strony merytorycznej. Profesjonalizm w każdym calu.

Opinia na temat programu księgowego mKsiegowa.pl
Produkcyjno-Usługowa Spółdzielnia Pracy „Rolnik”
Dziękujemy za współpracę w 2016r., wszystkie porady i wyjaśnienia, które pomogły nam bezproblemowo zmienić program w księgowości. Aktualnie przygotowujemy się do zamknięcia 2016r. ale brak nam jeszcze dokumentów kosztowych z ub r.

Impegno sp. z o.o.
Możemy polecić program mKsiegowa.pl jako dobrą platformę do prowadzenia księgowości dla spółek z o.o. Rzetelna jakość obsługi przekładała się na wysoki komfort użytkowania programu mKsięgowa, który wykorzystywaliśmy do kompleksowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Istotna zaletą systemu mKsięgowa jest dostęp do ksiąg poprzez internet, z każdego miejsca na świecie.
Radosław Olszewski

Harcourt sp. z o.o.
Z programu mKsiegowa miałam przyjemność korzystać przez okres około roku. Firma moja zajmuje się pomocą przy skomplikowanych likwidacjach spółek z udziałem kapitału zagranicznego, więc program ten wykorzystaliśmy głównie dla sprawdzenia poprawności księgowań zdarzeń gospodarczych, jak również przeliczania różnic kursowych dokonanych przez biuro rachunkowe. Uważam że program mKsiegowa jest bardzo czytelnym i nieskomplikowanym w obsłudze programem, pozwalającym na wygenerowanie niezbędnych w nowoczesnym zarządzaniu analiz finansowych. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu księgowemu który szuka, niedrogiego, prostego w obsłudze i co najważniejsze - zgodnego z bieżącą wykładnią prawa - programu księgowego. Dodatkowym atutem jest bezproblemowy kontakt z biurem obsługi klienta.
Izabela Bujak MAAT

TimePlanet sp. z o.o.
Z producentem systemu mKsięgowa współpracowaliśmy od początku istnienia Spółki TimePlanet, tj. od kwietnia 2012 roku. Mogę polecić firmę jako firmę profesjonalną i fachową, która przykłada bardzo dużą wagę do wysokich standardów obsługi klienta. Bardzo rzetelna jakość obsługi przekłada się na wysoki komfort użytkowania mKsięgowa, który wykorzystywaliśmy do kompleksowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Niebywałą zaletą systemu mKsięgowa jest dostęp do ksiąg poprzez sieć internet z każdego miejsca na świecie. Bardzo dużym plusem jest również niewygórowana cena aplikacji. W związku z powyższym z całą pewnością mogę polecić firmę jako rzetelną i godną zaufania, a system informatyczny mKsiegowa.pl jako profesjonalne i intuicyjne narzędzie do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Piotr Winter

Sygnis sp. z o.o.
Z programu mKsięgowa korzystamy od roku, na początku z pakietu miniBilans, a później mBilans. Wysoko oceniamy funkcjonalność programu - wszystkie potrzebne narzędzia są łatwe do odnalezienia, a wykonywanie podstawowych i powtarzalnych operacji księgowania zostało maksymalnie usprawnione, choćby dzięki "wzorcom szybkiego księgowania". Strony pomocy do programu są uporządkowane i użyteczne, zawierają też ABC Rachunkowości. W razie problemów i wysłania zapytania mailem odpowiedź zawsze pojawiała się szybko i była kompetentna. Program mKsięgowa pozwolił nam znacząco obniżyć koszty prowadzenia księgowości.
Maciej Misiura

Stowarzyszenie FIK
Jako Stowarzyszenie jesteśmy użytkownikiem programu mKsięgowa.pl już dwa lata, nie ma większych problemów przy użytkowaniu programu. Program mieści się również w naszych skromnych i ograniczonych możliwościach finansowych!.
Aneta Kostorz

List referencyjny
Biuro rachunkowe Effepro
Effepro sp. z o.o. niniejszym listem potwierdza wdrożenie systemu księgowego online w Effepro sp. z o.o. Wdrożenie obejmuje m.in. następujące moduły programu mKsiegowa.pl:
  • księgowość,
  • faktura elektroniczna,
  • podpis elektroniczny.

Niniejszym udzielamy referencji spółce jako rzetelnego i solidnego partnera.

Jadwiga Robakiewicz

Stowarzyszenie "ABC Finansów"
Program idealnie nadaje się dla firm produkcyjnych, handlowych oraz usługowych do prowadzenia księgowości, magazynu oraz sprzedaży. Dostosowany jest przede wszystkim do spółek prawa handlowego.
Anna Margos

mKsiegowa.pl