Polityka rachunkowości - nowy ebook

polityka rachunkowości

Jednym z istotnych wyzwań, jakie stają przed przedsiębiorcami zakładającymi spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, jest stworzenie polityki rachunkowości dla spółki. Podobne wyzwanie stoi przed osobami zakładającymi stowarzyszenie lub fundację.

Przygotowaliśmy ebook zawierający kilkadziesiąt stron, który punkt po punkcie wyjaśnia podstawowe zasady polityki rachunkowości, które należy ująć w w dokumencie.

Ebook obfituje w szereg praktycznych przykładów ułatwiających stworzenie plityki rachunkowości. W poszczególnych rozdziałach ebooka autor powołuje się na odpowiednie przepisy prawne.

Otrzymujecie Państwo za darmo kompedium wiedzy na temat polityki rachunkowości - wystarczy się zarejestrować.

Pozycja ta uzupełniła naszą bibliotekę mKsięgowej, którą otrzymuje każda osoba rejestrująca się w programie.

Biblioteka mKsięgowej:

ABC Rachunkowości - ebookRozliczanie projektów - ebookPolityka rachunkowościdokumentacja programu księgowego