nasza oferta

księgowość online dla spółek, stowarzyszeń i fundacji

Jeżeli prowadzisz księgowość samodzielnie,

to program finansowo - księgowy mKsiegowa.pl jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia księgowości spółek kapitałowych, stowarzyszeń i fundacji.

Ceny abonamentów rozpoczynają się od 20 netto miesięcznie (dla abonamentu na rok).

Do prowadzenia ksiąg rachunkowych zobowiązane są między innymi następujące podmioty gospodarcze:

• osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna),
  • organizacje NGO (fundacje i stowarzyszenia).

W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy organizacje, którzy prowadzą księgowość we własnym zakresie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania. Oferujemy oprogramowanie do zarządzania online od 2011 roku i zdobyliśmy spore doświadczenie w tym zakresie.

Więcej informacji: oferta samodzielnej pracy w programie

obsługa biura rachunkowego przez internet

Obsługa księgowa przez certyfikowane biuro rachunkowe

Oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, które chcą usprawniać swoje procesy przez wykorzystanie internetu (sprzedaż, magazyn, zakupy), natomiast księgowość chcą prowadzić z pomocą doświadczonego biura rachunkowego. mKsiegowa.pl pozwoli w takim przypadku zmniejszyć koszty księgowości nawet o 50 000 zł rocznie.

Więcej informacji: obsługa przez biuro rachunkowe

oprogramowanie dla biur rachunkowych

Oferta dla biur rachunkowych

mKsiegowa.pl to program księgowy dla biur rachunkowych. Funkcjonalność programu ułatwia i porządkuje współpracę z klientami biura przez internet. Zapraszamy do współpracy biura rachunkowe, które chcą rozszerzyć swoją ofertę.

Uwaga: skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z ofertą stworzenia własnego centrum obsługi księgowej.

Więcej informacji: oferta dla biur rachunkowych

Ponadto oferujemy

Zapraszamy do kontaktu.

moduły programu erp online mksiegowa.pl