Wersja 2.11 programu jest dostępna

aktualizacja programu księgowego

Po kilku miesiącach pracy przygotowaliśmy nową wersję programu księgowo - magazynowego 2.11. Program posiada całkowicie przebudowany moduł rejestru VAT. Nowe rozwiązanie będzie bardziej elastyczne przy zmieniających się przepisach prawnych pozwalając nam modyfikować reguły biznesowe i dostosowywać je do przepisów. Oprócz tego nowa wersja zawiera wiele usprawnień. Zapraszamy.

Nowa wersja programu księgowo - magazynowego do obsługi spółek, stowarzyszeń i fundacji zawiera około 100 zmian.

Najważniejsze zmiany, to:

• nowa kategoria VAT - podlegające częściowem odliczeniu; ustawienie służy m.in. do obsługi zakupu paliwa; współczynnik 50% jest domyślnie ustawiony w Ustawieniach, w polu Współczynik odliczenia VAT dla towarów podlegających częściowemu odliczeniu
  • reset hasła dostępny dla użytkowników
  • link "Kontakt" ułatwiający sygnalizowanie problemów (program wysyła email do nas, wraz ze kopią ekranu)
  • ujednolicenie raportu Dostawca -> Raport płatności, który dostępny jest w 3 wersjach
  • Skrócone nazwy kontrahentów na wydrukach sprzedaży - można to ustawić w Ustawienia Ogólne pole Skrócone Nazwy Klientów w Zestawieniach Sprzedaży
  • możliwość wyłączenia księgowania upustów sprzedaży na osobne konto (kartoteka oddziałów klientów - w polu Konto Upustów (Sprzedaż): jest teraz pozycja Brak)
  • Usunięte zerowe dokumenty z raportu płatniczego
  • Numeracja stron na wydruku obrotowki
  • Obsługa plików MT940 dla banku BGŻ
  • Możliwość ustawienia domyślnego cennika dla kontrahentów (Ustawienia Systemowe i Księgi Głównej - Domyślny Cennik dla Nowych Klientów)
  • Możliwość edycji przekrojów w fakturze sprzedaży